Projekty

Projekty

(Ne)Lež?!

(Ne)Lež?!

Zážitkově pracovní víkendovka, 15. až 17.10. Úprava zpustlého sadu u Zadního rybníka v Mníšku pod Brdy . Kromě práce hry a aktivity s tématikou fake news, dezinformací, pravdy a lží.

Popis projektu

Sraz bude v pátek 15.10. okolo 19.00 na náměstí v Mníšku pod Brdy. Přesuneme se cca kilometr na louku u Zadního rybníka, kde budeme spát ve vlastních stanech. K dispozici tam bude další zázemí, místo na vaření apod. V sobotu dopoledne a částečně odpoledne budeme pracovat. Pomůžeme s úpravou starého sadu u Zadního rybníka – odstraníme uschlé dřeviny, odpadky, suť, nějaký stavení materiál, starou trávu, prosvětlíme část pozemku apod. Město Mníšek pod Brdy by rádo prostor, jež navazuje na upravenou louku, rozšířilo, aby sloužil místním i turistům. V sobotní odpoledne od cca 9.00 nás čeká velká hra na principu LARPu k problematice dezinformací, v neděli potom zážitkově edukativní program k dané problematice. Skončíme v neděli okolo 14.00. Po dohodě se lze zúčastnit pouze části programu, zejména té pracovní.

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Petr Wawrosz

immanuel987@seznam.cz

nebo volejte
420777189183

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím